lotosBiuletyn serwisu "Sztuka Skutecznego Wybaczania" nr. 2/2007

 

W skrócie:

  • Nauczaniem "Sztuki Skutecznego Wybaczania", zajmuję się od kilkunastu lat.
  • Trening jest prowadzony autorską metodą, która powstała i działa w Polsce wiele lat wcześniej, niż "Radykalne Wybaczanie" Tippinga.
  • Wybaczanie jest najlepszym jaki znam sposobem, umożliwiającym odesłanie niechcianej przeszłości w niebyt. Dlaczego najlepszym? Bo ta metoda działa i efekty są weryfikowalne natychmiast.

 Każdemu człowiekowi towarzyszy "cień" na który składają się myśli, emocje i uczucia wyparte poniżej poziomu świadomości. Świadomie nie mamy z nimi kontaktu a większość ludzi nawet nie podejrzewa jego istnienia. Nie uświadomione myśli kształtują rzeczywistość każdego z nas, na równi z tymi, których jesteśmy świadomi.
Ponieważ są to myśli negatywne, właśnie one stanowią przyczynę negatywnych wydarzeń w naszym życiu.
Praktyka skutecznego wybaczania umożliwia pozbycie się "cienia".

Pozwolę sobie zacytować z forum, kilka wypowiedzi uczestników minionego wybaczania:

"Moje wybaczanie":http://www.wybaczanie.com/forum2/index.php?topic=248.msg11100#msg11100

Mariusz
:
" Jak dawałem to jeszcze chciałem powiedzieć kocham Cię Mamo, ale już nie zdążyłem, Ona powiedziała pierwsza... to chyba pierwszy raz od wielu wielu lat."

Aśka:
"Po Wybaczaniu, czyli od 1,5 miesiąca, stopniowo dostrzegam zmiany w swoim życiu. Przede wszystkim dopiero teraz czuję, jak mi było przedtem źle. Źle z tym, że zablokowała mi się pamięć o mojej mamie kiedy umarła prawie 2 lata temu. Wracają dobre, ciepłe wspomnienia i takie to przyjemne."

"Cuda po czwartym kroku":http://www.wybaczanie.com/forum2/index.php?topic=245.msg11093#msg11093

Filip
:
" "I want to break free" - ten kawałek Queen'ów leciał rano w sklepie, w dniu w którym jechałem do Taty z darem serca. "Chcę się uwolnić"... No i... dałem radę, było pięknie. Nikt nam nie przeszkadzał. I ten mały cud - tego dnia padał deszcz, a na półtorej godziny przestał. Dokładnie tyle czasu ile potrzebowałem aby kupić kwiaty i złożyć ojcu tę odświętną wizytę na cmentarzu."


"Warsztaty Skutecznego Wybaczania"

Najbliższy termin - 19 - 25 listopada 2007, minimum niezbędne do zaistnienia praktyki w tym terminie - 5 osób.
Na tę chwilę są 4 zgłoszenia, 3 przedpłaty, serdecznie Cię zapraszam i proszę, informuj ew. zainteresowane osoby.
(więcej informacji tutaj -http://wybaczanie.com/warsztaty.htm )


Słońce świeci cały czas.

Załączam serdeczne pozdrowienia :)
Andrzej Merko

Otrzymujesz tą wiadomość, ponieważ Twój adres znajduje się na liście subskrybcji biuletynu: "Sztuka Skutecznego Wybaczania". Jeśli nie chcesz otrzymywać kolejnych wiadomości, możesz usunąć swój adres z listy - klikając na link: Rezygnuję